Referenties

Hieronder vindt u een aantal recente referenties van REYGERLO terug.
Neem ook zeker een kijkje in onze referentie-fotogalerij onderaan op deze pagina!

Dokterspraktijk

Medisch Centrum Prof. Dr. P. Brugada te Aalst

B&B's en hotels

Hotel Royal Astrid te Aalst (www.royalastridaalst.be)
Vakantiewoning Wilgenwind (www.wilgenwind.be)
Vakantieboerderij Goed Van Den Bogaerde (http://goedvandenbogaerde.be/)
Droomkerke Bed & Breakfast Doomkerke (www.droomkerke.be)
Vakantiewoning Hoeve De Hagepoorter te Jabbeke (www.hagepoorter.be)
Restylen van B&B Het Weiland te Damme (www.hetweiland.com)
B&B Halve Maan te Veurne (http://halve-maan.be)
Manoir Souhait Bed & Breakfast Gourvillette Frankrijk (www.manoirsouhait.com)
Hazegoed B&B Roeselare (www.hazegoed.be)
Aankleden driesterrenhotel Botaniek te Brugge (www.botaniek.be)

Restaurants

Wijnbar Stan's te Oostkamp (www.wijnbarstans.be)
Sint-Pietersveld Restaurant-Bistro Wingene (www.sintpietersveld.be)
De Gastro Food Experience Restaurant-Bistro Brugge (www.degastro.be)
Club of Flanders Sint-Pietersabdij Gent: januari 2008

Eetcafés & pubs

Eethuis Maaltecorner Sint-Denijs-Westrem
The Roots Torhout (www.the-roots.be)
't Klein Risico Snellegem
Het Toeristenhof Sfeer- & Praatcafé Beernem
Cafe De Autostrade Beernem
Praatcafé De Bolzak Beernem
Channel 16 Zeebrugge: rooksalon januari 2008

Winkelinrichting

Herstructureren mannenafdeling Fashion Forum Denderleeuw (www.fashionforum.be)
Ontwerp en aankleding nieuwe winkelruimte / showroom Screen Design Ruiselede (www.screen-design.be)
Restylen Hairstyling Ticara te Beernem
Updaten showroom + styling bedrijfs- en promofilm Meubelfabriek ERONDA Woonmode in Erpe-Mere (www.woonmode.be)
Ontwerp en styling damesboetiek Allure te Kleit (Maldegem)
Lili en Martha Brugge (www.lilienmartha.be)
Maison Pickery Brugge (www.maisonpickery.com) - Breidelstraat nabij Markt Brugge
Aankleden van eikenhouten bijgebouw/orangerie van de firma Oosterlinck te Wingene (deuren en parket) voor Open Bedrijvendag 2011 (www.oosterlinck-hout.be)
Aankleden woonwinkel en etalages Furniture & Decoration Matthys Brussels (www.matthys-furniture.be) - Hoogstraat 123, 1000 Brussel
Interieuradvies dagbladhandel 'Broodnodig' te Kleit

Evenementen

VIP-avond in de Belgische Ambassade te Parijs 2007 (sfeerfoto's)
Belgian Lace in Minsk (Wit-Rusland) oktober 2008 - concept & sponsor (folder)
Ostend Queen Casino Oostende: themadecoratie Halloween & kerst 2007-2008

Particulieren

Tal van particuliere woningen in samenwerking met verschillende vaklui

Andere

Set dressing film 'Zaak: De Zutter'
Home staging van woningen voor Timmo Wingene (http://timmowingene.be) en Kantoor Vermeyen (www.kantoorvermeyen.be)
Advies & styling Serviceresidentie Patershof te Beernem 
Restylen van seniorie Kastanjevesten te Aalst
Rusthuis Mariawende en seniorenflats Beernem
Privéclub Rust der Ridders Beernem
Privéclub De Schaapsstal Drongen
 

Fotogalerij

Klik op een afbeelding om deze te vergroten.

webdesign JMA